Právě jsme čerstvě naskladnili nové autobaterie!

Autobaterie Neratovice

jak vybratvyhledavackuryr

Potřebujete autobaterii a jste v Neratovicích?

Máme pro vás dobrou zprávu. Do Neratovic si lze objednat dovoz naší vlastní přepravou autobaterie až k vám na adresu, nebo třeba přímo před váš vůz.

Jak rychle se ke mě baterie dostane?

Při objednání do 14:00 zavážíme ještě týž den. V případě pozdějšího objednání druhý den ráno. Pokud máte urgentní požadavek, volejte na 774 774 250. V případě urgence je možný i expresní závoz za příplatek 500,- Kč.

Před objednáním třeba i telefonickým si nejdříve ověřte dostupnost autobaterie - jestli ji máme skladem. Vybírat u nás můžete z klasických autobaterií vhodnějších pro nenáročná či starší vozidla, autobaterií pro náročnější vozy a dále pro vozy se systémem START-STOP, tedy AGM či EFB baterie.

Co když nejsem přímo z Neratovic?

Určení lokality je orientační. Není problém zavézt i okolní menší obce. Pro jistotu vždy raději zavolejte a domluvíme se jak vám můžeme pomoci.

Pomůžete mi s výběrem autobaterie?

Samozřejmě. Pokud si nevíte rady, můžete využít buď konfigurátor výrobce, který pomůže určit vhodnou baterii pro vaše vozidlo, můžete se podívat na naše rady pro výběr autobaterie, které jsme pro vás sepsali, nebo nás samozřejmě kontaktovat.

standardagmefbnabijecky