Jak nakupovat

Co dělat když si nevíte rady s výběrem vhodné autobaterie?

Pro pomoc s výběrem nás kontaktujte telefonicky na čísle 774 774 250 či e-mailem na kontakt@akumulatorovna.cz

Připravili jsme pro vás také několik rad, kde se dozvíte jak správně vybrat autobaterii.

V neposlední řadě můžete použít přímo vyhledávač výrobce Exide, kde je udržována aktuální databáze akumulátorů většiny vozidel. Dobrým výchozím bodem je také podívat se na autobaterii kterou ve vozidle máte a koupit autobaterii stejných technických parametrů (to funguje bezvadně hlavně v případě, že ve vozidle máte ještě autobaterii od výrobce). Pokud jste kupovali ojeté vozidlo po několikátém majiteli, raději si zkontrolujte jaká autobaterie do vašeho vozidla skutečně patří. Mnohokrát jsme se setkali s tím, že lidé jsou schopni dát při prodeji do auta cokoli jen aby to jezdilo.

Vlastní doprava autobaterií za zvýhodněnou cenu

V okolí Neratovic a Kralup nad Vltavou poskytujeme vlastní dopravu za zvýhodněnou cenu 100,- Kč. Baterii vám dovezeme ještě v den objednání.

Kam vozíme autobaterie

Autobaterie vozíme vlastní dopravou do obcí: Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Odolena Voda, Veltrusy, Kostelec nad Labem, Velvary, Dřínov, Chlumín, Obříství, Kly, Tuhaň, Libiš, Vojkovice, Hostín u Vojkovic, Vraňany, Lužec nad Vltavou, Zálezlice, Zlosyň, Všestudy, Úžice, Veliká Ves, Předboj, Kojetice, Čakovičky, Tišice, Zlonín.

Pokud jste se nenašli v tomto seznamu ale jste někde poblíž, kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Proč zasíláte jen některými dopravci?

Autobaterie obsahují kyselinu a jsou dost těžké, díky této kombinaci nelze využít služeb všech přepravců, protože autobaterie jsou kvůli kyselině vyloučeny z přepravy u mnoha z nich. Proto nabízíme jen přepravce, kteří jsou schopni přepravovat akumulátory. Mimo to nabízíme vlastní rozvoz po okolí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení