Jak nakupovat

Co dělat když si nevíte rady s výběrem vhodné autobaterie?

Pro pomoc s výběrem nás kontaktujte telefonicky na čísle 774 774 250 či e-mailem na kontakt@akumulatorovna.cz

Připravili jsme pro vás také několik rad, kde se dozvíte jak správně vybrat autobaterii.

V neposlední řadě můžete použít přímo vyhledávač výrobce Exide, kde je udržována aktuální databáze akumulátorů většiny vozidel. Dobrým výchozím bodem je také podívat se na autobaterii kterou ve vozidle máte a koupit autobaterii stejných technických parametrů (to funguje bezvadně hlavně v případě, že ve vozidle máte ještě autobaterii od výrobce). Pokud jste kupovali ojeté vozidlo po několikátém majiteli, raději si zkontrolujte jaká autobaterie do vašeho vozidla skutečně patří. Mnohokrát jsme se setkali s tím, že lidé jsou schopni dát při prodeji do auta cokoli jen aby to jezdilo.

Vlastní doprava autobaterií za zvýhodněnou cenu

V okolí Neratovic a Kralup nad Vltavou poskytujeme vlastní dopravu za zvýhodněnou cenu 100,- Kč. Baterii vám dovezeme ještě v den objednání.

Kam vozíme autobaterie

Autobaterie vozíme vlastní dopravou do obcí: Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Odolena Voda, Veltrusy, Kostelec nad Labem, Velvary, Dřínov, Chlumín, Obříství, Kly, Tuhaň, Libiš, Vojkovice, Hostín u Vojkovic, Vraňany, Lužec nad Vltavou, Zálezlice, Zlosyň, Všestudy, Úžice, Veliká Ves, Předboj, Kojetice, Čakovičky, Tišice, Zlonín.

Pokud jste se nenašli v tomto seznamu ale jste někde poblíž, kontaktujte nás, určitě se domluvíme.

Proč zasíláte jen některými dopravci?

Autobaterie obsahují kyselinu a jsou dost těžké, díky této kombinaci nelze využít služeb všech přepravců, protože autobaterie jsou kvůli kyselině vyloučeny z přepravy u mnoha z nich. Proto nabízíme jen přepravce, kteří jsou schopni přepravovat akumulátory. Mimo to nabízíme vlastní rozvoz po okolí.