Doprava a platba

Způsoby platby

On-line platba kartou

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou je nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Odložená platba

Nakupujte hned, plaťte později. Bez poplatků. Platební metoda Odložená platba umožňuje odložit si úhradu nákupu a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby je bezúročné. Služba platební brány Comgate.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Převodem

V případě volby převodem prosíme uhraďte celou částku na základě instrukcí z e-mailu, ve kterém potvrzujeme přijetí objednávky. Případně Vám můžeme vystavit zálohovou fakturu. Po připsání zaplacené částky (na základě správně uvedeného variabilního symbolu!) obdržíte daňový doklad a na Vaší objednávce začneme pracovat.

Zboží ihned, platím za 14 dní

Služba Twisto Pay. Po schválení odložené platby přes Twisto začneme vyřizovat Vaší objednávku – platbu následně řešíte se společností Twisto dle jejich podmínek. Více informací o službě ZDE.

Kartou

Platba kartou na terminálu v naší provozovně Dřínově.

Hotově

Platba v hotovosti při osobním odběru v naší provozovně v Dřínově, případně při převzetí zboží při využití dopravy „Kurýr okres Mělník“.

 

Způsoby dopravy

Osobní odběr – Akumulátorovna Dřínov

Pokud zvolíte možnost osobního odběru u nás, po potvrzení objednávky se s Vámi spojíme (případně nás můžete předběhnout) a společně se domluvíme na časových možnostech vyzvednutí. Naše provozovna je pouze výdejnou pro eshopové objednávky, nejedná se o kamennou prodejnu a nemáme proto pevnou otevírací dobu.

Kurýr okres Mělník

Po okresu Mělník jsme schopni Vám doručit autobaterii vlastní přepravou až domů za zvýhodněnou cenu. Na termínu doručení se domluvíme po potvrzení objednávky – většinou se jedná o podvečerní termíny.

TopTrans

V případě volby dopravy u společnosti TOPTRANS vyzvedává kurýr objednávku následující pracovní den po provedení a dokončeném zaplacení objednávky. Výjimečně kurýr vyzvedne i objednávky, které byly vytvořeny a zaplaceny do 8:30hod ráno, avšak toto nelze garantovat.

Doručení zboží bývá většinou následující pracovní den od převzetí do přepravy, avšak termín není garantovaný.

Fofr

V případě volby dopravy u společnosti FOFR vyzvedává kurýr objednávku následující pracovní den po provedení a dokončeném zaplacení objednávky. Výjimečně kurýr vyzvedne i objednávky, které byly vytvořeny a zaplaceny do 8:30hod ráno, avšak toto nelze pokaždé garantovat.

Doručení zboží bývá následující pracovní den od převzetí dopravy (termín byl zatím vždy dodržen).

Zásilkovna

Tato doprava je možná pouze pro zboží do max.10 kg včetně balení, autobaterie tedy tímto přepravcem nepřepravujeme. Zboží se snažíme odesílat v co nejkratším termínu (obvykle ještě v ten samý den, pokud objednávka dorazí do 14:00, avšak nelze tento termín 100% garantovat), kdy přijmeme objednávku, která má dokončenou platbu (pokud platíte převodem, může se expedice zpozdit o 1 den).

Termíny doručení se řídí podmínkami společnosti Zásilkovna (obvykle jsou to 2 dny).

Kurýr okres Mělník včetně výměny baterie

Podmínky doručení viz odstavec „Kurýr okres Mělník“. Jedná se o příplatkovou službu, kdy s doručením k Vám domů rovnou provedeme i výměnu autobaterie ve Vašem autě.

Kurýr okres Mělník včetně výměny a kódování START-STOP

Podmínky doručení viz odstavec „Kurýr okres Mělník“. Jedná se o příplatkovou službu, kdy s doručením k Vám domů rovnou provedeme i výměnu autobaterie ve Vašem autě včetně kódování autobaterie pro systémy START-STOP (možno objednat pouze k nákupu autobaterie pro START-STOP).

 

POZN.: U veškerých doprav, kdy se s Vámi osobně potkáme (Osobní odběr, všechna doručení „Kurýr okres Mělník“) máte možnost u nás nechat Vaši starou autobaterii, abychom ji za Vás zdarma ekologicky zlikvidovali. Tato možnost není nijak zpoplatněna, ani zvýhodněna např. slevou při nákupu.