CTEK MXS 5.0 Test and Charge 12V 5A – nabíječka a tester autobaterií

CTEK MXS 5.0 Test and Charge je plně automatická 8-kroková nabíječka autobaterií a zároveň se dá použít i jako tester (snadným přepnutím režimu).

Nabíjecí proud nabíječky CTEK MXS 5.0 Test and Charge je 5 A. Je určena pro 12 V baterie od 1,2 do 110 Ah a je vhodný až do 160 Ah pro udržovací nabíjení. Nabíječka má IP 65 (chráněno proti stříkající vodě a prachu), zajišťuje ochranu elektroinstalace vozidla při nabíjení, ochranu proti přepólování, proti jiskření a proti zkratu.

Jedná se o variantu úspěšné nabíječky CTEK MXS 5.0 v kombinaci s testerem baterie a alternátoru. Jednoduchou změnou režimu se z nabíječky stává tester pro posouzení vaší baterie, alternátoru a celého dobíjecího systému vozu.

CTEK MXS 5.0 Test and Charge diagnostikuje stav baterie. Obsahuje režim Recond pro promíchání elektrolytu v případě jeho rozvrstvení (krok 6 v režimu nabíjení).

Je vhodná pro udržovací nabíjení, nabíjení optimalizovaným režimem během chladných zimních měsíců. Unikátní displej umožňuje uživateli sledovat celý proces nabíjení. Zároveň slouží jako tester akumulátoru i celého nabíjecího systému ve vašem autě.

 

Nabíjecí napětí (V): 12
Nabíjecí proud Eff./aritm. (A): 5
Síťové napětí (V): 230
Typ baterie: WET (klasické) AGM, GEL, MF
Jmenovitá kapacita baterie 15h min-max (Ah): 1,2-110, udržování až 160
Délka (mm): 168
Šířka (mm): 65
Výška (mm): 30
Váha (kg): 0,6

 

Návod ke stažení